ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Felgi aluminiowe – jak je najlepiej dobrać do swojego auta

Opublikowano

data

Jeżeli ktoś chce szybko i stosunkowo tanio zmienić wygląd posiadanego samochodu, to w pierwszej kolejności pomyśleć może o wymianie felg. To one właśnie są podstawą tak popularnego optycznego tuningu optycznego, który obecnie się cieszy rosnącym zainteresowaniem. Felgi JR Wheels są zauważalne praktycznie od razu, zwłaszcza jeśli mają ciekawą budowę i będą się wyróżniać swoim wyglądem. W przypadku felg fabrycznych, montowanych przez producenta, zwykle wygląda to nijako, ponieważ felgi seryjne niczym specjalnym się nie wyróżniają.

Całkowicie odmiennie inaczej jest, jeżeli ktoś przeglądnie ofertę jednej z firm która się zajmuje sprzedażą rozmaitych felg. Liczba oferowanych modeli jest ogromna, do tego dochodzą też rozmaite kolory, i z tego też powodu końcowy wybór dla niejednego właściciela samochodu stanowi spore wyzwanie.

W pierwszej kolejności zastanowić się trzeba dobrze nad tym, jak te kupowane felgi concaver powinny się prezentować. Niezwykle popularne między innymi są w ostatnim czasie modele z większą ilością cienkich szprych. W niektórych wersjach może ich być nawet koło dwudziestu, a prezentują się one faktycznie nowocześnie i ciekawie. Szczególnie jeżeli zostanie wybrana większą średnica, a jednocześnie opony o niższym profilu. Wówczas auto nabiera sportowego charakteru, a to wszystko przy tak niewielkich zmianach jak nowe felgi.

Podczas wyboru należy zwrócić uwagę na parę istotnych rzeczy. Rzecz jasna bardzo ważna będzie średnica z uwzględnieniem zakładanych opon, jakie muszą pasować do tego, co przewiduje producent. Obowiązkowo trzeba się też przyjrzeć szerokości. Jeśli się kupi superlekkie felgi SL02 zbyt szerokie, to mogą one wystawać poza nadkola. W takim przypadku na pewno auto nie przejdzie przeglądu technicznego, a jeżeli kierowca zostanie zatrzymany przez policję, to otrzyma mandat. Podczas zakupu bardzo pomocnym rozwiązaniem są tak zwane wirtualne przymierzalnie felg. Sprawdzi się w nich wygodnie, jak znaleziony model będzie wyglądał na konkretnym samochodzie, co pozwoli na szybką weryfikację, czy rzeczywiście spełni on oczekiwania.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Anuluj pisanie odpowiedzi

Polecane

Exit mobile version