ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Innowacyjnie zaprojektowane narzędzia do techniki diamentowej oraz maszyny do pocięcia betonu używane przez kadrę z zakładu EL – JOT

Opublikowano

data

Metoda diamentowa używana do wykonywania cięć w betonie stosowana jest przez przedsiębiorstwo EL – JOT. Z uwagi na to że jest to technika bardzo skuteczna, to wszystkie wiercenie w betonie na mokro realizowane są sprawnie, bez zabrudzeń oraz z stuprocentową dokładnością. Z zastosowaniem takiej techniki odwierty mogą być wykonane na sucho oraz na mokro, w szerokim zakresie średnic odwiertowych. Najczęściej specjaliści wykonują odwierty do 1 metra. Jeśli zleceniodawca zgłasza wezwanie na wykonanie większego odwiertu, to technika pracy dopasowana pozostaje na spersonalizowanych regułach.

Wiercenie techniką diamentową na sucho najczęściej wybierane jest wówczas, kiedy budowa jest już zakończona, lecz należy się dostawać pod powłokę betonu. Zamówienia dotyczą wówczas: wzięcia próbek z gruntu, wykonania otworu w stropach i w ścianach betonowych, wykonania przewiertów kanalizacyjnych, wykonywania przewiertów przy przebudowie budynków, przygotowania otworów pod kotwy w fundamentach oraz pomiarów grubości podzespołu zrobionego z betonu.

Obróbka betonu w innowacyjny sposób pozwala na szybkie tempo pracy oraz nie domaga się zaangażowania dodatkowego pracownika. Narzędzia diamentowe marki MAXIMA przebijają się przez beton bez jakiegokolwiek kłopotu, nie powodując pojawienia się zabrudzeń. Wycena dla każdego zlecenia ustalona jest indywidualnie. Klienci, którzy się tutaj zapiszą mają możliwość oczekiwać na cięcie i wiercenie w betonie na sucho i na mokro.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Anuluj pisanie odpowiedzi

Polecane

Exit mobile version