Usługi

Wybór pomocy drogowej – na jakie rzeczy zwrócić uwagę

Opublikowano

data

Niespodziewana stłuczka czy awaria zdarzyć się mogą na ulicy każdemu. Jeżeli nawet się jeździ ostrożnie, to jednak trafić można na kogoś, kto uważał nie będzie i doprowadzi do nieplanowanego zdarzenia. Czasami po takich sytuacjach można będzie odjechać, ale przeważnie pojazd jednak nie będzie się nadawał do kontynuowania podróży. W takich też przypadkach należy jakimś sposobem odholować niesprawne auto, czy to pod swój dom, czy do jakiegoś warsztatu, w jakim zostanie przeprowadzona naprawa.

Najlepsza będzie do tego celu jakaś sprawdzona tania pomoc drogowa Lublin, która szybko podjedzie do miejsca zdarzenia i później odwiezie pojazd na wskazane miejsce. Obecnie wielu właścicieli ma w ramach polisy OC również jakiś assistance, przez co ponosić oni nie będą musieli żadnych kosztów.

Wszystkimi rzeczami zajmie się bowiem ubezpieczyciel, w tym również wyszukaniem kogoś, kto przyjedzie lawetą. Jednak jeżeli ktoś nie będzie posiadał assistance, to pomyśleć będzie musiał o tym, żeby lawetę zamówić, a później za nią zapłacić. Z tego też powodu można mieć przy sobie na taką okoliczność numery kontaktowe do dobrych firm, bo nigdy nie wiadomo w jakich okolicznościach się przydadzą. Oczywiście zawsze będzie też można na miejscu spróbować czegoś poszukać, chociaż w dużym stresie i nerwach łatwe to może nie być. Niestety cały czas można trafić na nieuczciwe firmy, które wykorzystują ciężką sytuację poszkodowanych i próbują na nich zarobić podwyższając znacznie stawki.

Z tego też powodu bardzo ważną sprawą zanim się poprosi o przyjechanie jest dokładne ustalenie szczegółów płatności. Jeżeli podane ceny odbiegać będą mocno od rynkowych, to wówczas lepiej jednak poszukać kogoś innego, kto zaproponuje normalne warunki. Spore znaczenie ma również, zwłaszcza przy brzydszej pogodzie czas, po którym tania laweta Lublin może podjechać na miejsce awarii. Czekanie na mrozie czy deszczu przez wiele godzin na pewno nie będzie przyjemne, dlatego też warto i o tę rzecz dopytać się dokładnie.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Anuluj pisanie odpowiedzi

Polecane

Exit mobile version