Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czemu reklama przy użyciu neonów ma taką skuteczność

{Mało osób jest świadomych, że tak bardzo popularne neony mają już ponad 100 lat, bowiem pierwsze z nich pojawiać się zaczęły już na początku XX wieku. Tak więc widać, że neonowa reklama ma wieloletnią historię, która w rzeczywistości cały czas trwa. Klasyczne neony są wykonywane z rurek ze szkła napełnionych mieszaniną różnych gazów. W zależności od tego, jaki był skład tej mieszaniny, to uzyskiwano różny kolor świecenia. Tego typu neony na ścianę czy instalowane na stelażach i dachach robią bardzo duże wrażenie, lecz mają kilka ważnych wad. Przede wszystkim ich produkcja jest bardzo pracochłonna, a oprócz tego ze względu na wykorzystanie nie są one zbyt odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Przy jakiegoś uszkodzenia czy awarii najczęściej danego elementu naprawić się już nie dało, tylko trzeba było przygotować nowy. Z takich też powodów mogłoby się wydawać, że ten reklamowy nośnik zacznie powoli znikać z naszego krajobrazu, kiedy pojawiła się na rynku technologia ledowa. Ledowe diody jako źródło światła przebojem się wdarły

Reklamy świetlne od wielu dekad są z dużym powodzeniem stosowane, i raczej nic nie będzie wskazywać na to, aby cokolwiek się miało zmienić w tym temacie. Pośród nich wyróżniają się szczególnie napis ledowy, kojarzące się wielu osobom na przykład z kasynami w Singapurze, Makau czy Las Vegas. Reklama w takiej formie ma wiele zalet, z tego też powodu cały czas jest bardzo popularna.

Przede wszystkim bardzo skutecznie będzie docierać do odbiorcy bez względu na porę dnia. Praktycznie każdy napis ledowy będzie widać bardzo dobrze nawet z kilku kilometrów, zwłaszcza wieczorem i nocy. Jeśli będzie on dodatkowo migał, czy zmieniał kolory czy formę, to przyciągnie uwagę większości przechodniów. Dużym plusem tej reklamy jest też cena, szczególnie w ostatnim czasie, gdy zaczęto w niej wykorzystywać technologię ledową. Klasyczne konstrukcje neonów są robione ze szklanych rurek wypełnionych gazami szlachetnymi. Po przyłożeniu napięcia do zakończeń rurek gaz w środku zaczyna świecić, i całość jest z widoczna z daleka.

Ale proces produkcji jest skomplikowany, a dodatkowo szkło nie jest zbyt odporne na uszkodzenia mechaniczne. Pojawienie się na rynku technologii ledowej sprawiło, że ten rodzaj oświetlenia z powodzeniem zaczęto stosować również w neonach, dzięki czemu zyskały one drugie życie. Neony led produkuje się w rurkach zrobionych z plastiku, przez co nie będą się tłukły i są bardzo odporne na zewnętrzne czynniki atmosferyczne.

Dzięki temu z powodzeniem można je montować zarówno wewnątrz budynków, jak też poza nimi. Neony na ścianę wykonane z diod LED dają również znacznie więcej możliwości jeśli chodzi o kształty i kolory. Tradycyjne szkło miało pewne ograniczenia jeśli chodzi o możliwości formowania, plastik pod tym względem jest dużo bardziej elastyczny. Przez to każdy zrobić sobie może neon na zamówienie dokładnie taki, jakiego będzie potrzebował. Czy to w postaci szyldu lub napisu, czy bardziej skomplikowanego wzoru. Bowiem przy ledowych neonach nie będzie problemu z przygotowaniem każdego wzoru i kształtu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić...

1 Odpowiedź

  1. Gość pisze:

    +Reklama+
    Dodawanie strony firmowej do baz firm to skuteczny sposób na zwiększenie widoczności firmy w sieci i dotarcie do potencjalnych klientów. Sprawdź Jakie są wady dodawania do katalogów stron.

Dodaj komentarz