Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Connect with us

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Jak wybierać odkurzacze bezprzewodowe?

Avatar photo

Opublikowano

data

Witamy w naszym przewodniku zakupu odkurzacza bezprzewodowego. Zaletą modelu bezprzewodowego jest większa autonomia i komfort sprzątania. Użytkownikowi nie będzie już przeszkadzał zbyt krótki przewód, przewód, który plącze się w meblach itp. Te bezprzewodowe modele odkurzaczy są bezworkowe.

Autonomia i bateria

Pierwszym kryterium wyboru odkurzacza bezprzewodowego jest autonomia, która musi być ważna. W pierwszej kolejności należy określić potrzebę autonomii. Różni się ona w zależności od wielkości domu i częstotliwości użytkowania.

Autonomia odkurzacza bezprzewodowego wynosi od 10 do 60 minut. Odkurzacze robotyczne mogą być używane nawet przez 140 minut. Radzimy też wybrać urządzenie z wariatorem mocy. Pozwala to na zwiększenie lub zmniejszenie mocy w celu dostosowania do czyszczonej podłogi, a tym samym zaoszczędzenia energii baterii. W niektórych odkurzaczach bezprzewodowych należy przytrzymać przycisk zasilania. Może nie być odpowiedni dla każdego i należy zwrócić uwagę na to kryterium. Więcej informacji można uzyskać na stronie https://jaw.pl/2022/07/nowoczesny-odkurzacz-dlaczego-warto-go-miec/

Jeśli chodzi o baterię, marki odkurzaczy bezprzewodowych wprowadziły innowacje w postaci lepiej działających modeli. Odkurzacze akumulatorowe posiadają trzy rodzaje baterii:

 1. Akumulatory NiMH (niklowo-wodorkowe) są tańsze, cięższe i mają dłuższy czas ładowania (do dziesięciu godzin).
 2. Baterie litowo-jonowe są najnowsze, można je ładować w krótkim czasie (od 3 do 6 godzin) i są lżejsze, ale przez to droższe.
 3. Baterie NMC (Nickel Manganese Cobalt) mają właściwości podobne do Li-ion, ale ich żywotność jest dłuższa.

Moc odkurzacza Dyson

Dobra siła ssania pozwala zasysać cały kurz, aby sprzątać szybko i bez wysiłku z Dyson. Jest ona wyrażona w watach. Nie zawsze jednak producenci informują o tym fakcie.

Jeśli tak nie jest, należy przyjrzeć się napięciu baterii odkurzacza bezprzewodowego Dyson. Zwykle będzie to wartość między 12 a 25 V. Im wyższa wartość, tym bardziej wydajny jest Twój odkurzacz.

Pojemność i ciężar zbiornika: zdolność manewrowa

Odkurzacze akumulatorowe są popularne również ze względu na ich zwrotność. Aby nie były one ciężkie i niewygodne, odkurzacze bezprzewodowe mają mniejszą pojemność niż odkurzacze przewodowe. Modele to na ogół odkurzacze pionowe, robotyczne i ręczne. Są bezworkowe.

Średnia pojemność odkurzacza bezprzewodowego Dyson to 0,6 L przy średniej wadze 3 kg. Ważne jest, aby urządzenie miało zrównoważony rozkład ciężaru na całym urządzeniu, aby uniknąć zmęczenia.

Kolejną rzeczą do rozważenia jest to, że uchwyt odkurzacza powinien być regulowany, aby dopasować się do Twojego wzrostu, aby uniknąć bólu pleców.

Akcesoria do odkurzaczy akumulatorowych

Większość odkurzaczy akumulatorowych posiada obrotową szczotkę główną, która skutecznie usuwa i zasysa cały kurz. Szczotka musi mieć blisko osadzone włosie, aby jak najlepiej zasysać wszystkie zanieczyszczenia.

Obecność akcesoriów to prawdziwy plus w Dyson, dzięki któremu odkurzacz będzie bardziej wydajny i skuteczny. Pozwalają one użytkownikowi na zróżnicowanie obszarów, które mają być czyszczone. Wśród ciekawych akcesoriów użytkownik musi zadbać o to, aby mieć :

 1. Długa dysza do trudno dostępnych miejsc,
 2. Szczotka z silnikiem do obić materiałowych, dywanów, wykładzin i sierści zwierząt domowych,
 3. Szczotka do mebli z miękkim włosiem.
 4. Wreszcie, niektóre odkurzacze bezprzewodowe mają funkcję 2 w 1 i przekształcają się w odkurzacz ręczny.

Podsumowując, odkurzacze akumulatorowe bezprzewodowe

Odkurzacze akumulatorowe przemawiają do znacznej większości osób dzięki swojej autonomii i zwrotności. Tutaj podsumowujemy główne cechy, na które należy zwrócić uwagę, aby znaleźć ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom:

 1. Autonomia,

 2. Czas ładowania,
 3. Waga: od 2 do 4 kg,

 4. Pojemność zbiornika,
 5. Moc,

 6. Manewrowość,
 7. Hałas: mniej niż 80 dB dla cichego odkurzacza,
 8. Akcesoria: szczotka z silnikiem, jeśli masz zwierzęta, 2 w 1, aby przekształcić się w odkurzacz ręczny, długa dysza, szczotka do mebli.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi top 7 odkurzaczy bezprzewodowych: odkurzaczy pionowych, odkurzaczy robotów i odkurzaczy ręcznych.

Jaki odkurzacz wybrać w 2019 roku? Jaki rodzaj odkurzacza wybrać?

„Potrzebuję odkurzacza. „Tak, ale który?” „Taki, który dobrze zasysa”. „Ale jaki kształt? W jakim celu? „Nie wiem. Żeby odkurzyć mój dom”. “Jakie odkurzacze bezprzewodowe?”. Słyszy się tę rozmowę często, a w obliczu wielu ofert odkurzaczy, które istnieją na rynku, można się szybko pogubić.

Aby pomóc Ci się odnaleźć, skoncentrowaliśmy najlepsze z różnych rodzajów odkurzaczy, które istnieją tutaj. Znajdziesz tu zalety i wady każdego z typów.

Jest to pierwsza kategoria odkurzaczy, które znamy (są one również nazywane odkurzaczami kanistrowymi). Zasada działania jest prosta, kurz trafia do worka, który po zapełnieniu należy regularnie wymieniać.

Możesz również zaoszczędzić pieniądze, używając ponownie worka, jeśli nie jest uszkodzony i opróżniając go do swojego kosza na śmieci.

Wadą tego typu odkurzacza jest to, że trzeba ciągle kupować nowe worki, a przede wszystkim trzeba znaleźć odpowiednie worki do danego modelu. Nie jest to łatwe po roku czy dwóch latach od zakupu odkurzacza.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Czytaj całość
Dodaj swój komentarz

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Ubrania XXL – szansa zakupu w Internecie

Avatar photo

Opublikowano

data

Stroje Size Plus wybierają przedstawicielki płci pięknej, które w każdej sytuacji zamierzają się świetnie prezentować. Możliwość zakupu elementów garderoby w sieci jest dla nich wygodna i korzystna. Nie mają potrzeby tracić czasu na chodzenie po sklepach, by znaleźć cokolwiek w swoim typie. Modna odzież damska XXL dla pań, które zamierzają zaprezentować się wspaniale w każdej sytuacji ze sklepu Ewex24 zawiera katalog w przeróżnych barwach oraz fasonach, wobec czego każda z kobiet może odnaleźć stricte to, co będzie pasowało do jej cech charakteru oraz wizerunku.

Rozpoznawalny w Internecie odzież XXL sklep znany jest z wzorcowej obsługi klienta a także z tego, że doręczenia zrealizowane są natychmiast. W Ewex24 można wyszukać elementy garderoby które nadają się na każdy dzień, ale też na szczególne sytuacje. Panie, które nie wiedzą, na co się zdecydować, mogą liczyć na pomoc sprzedającego. Wskazany sklep z odzieżą XXL ma w swoich szeregach pracowników, jacy znają się na modzie damskiej, z tego względu ma dobre opinie. Wszystkie ubrania są podzielone w działach, bo faktycznie jest ich dużo.

Są to działy takie jak odzież duże rozmiary damskie: sukienki XXL, komplety XXL, tuniki XXL, bluzy XXL, okrycia wierzchnie XXL, dresy XXL, bluzki XXL, koszule XXL, spódnice XXL, swetry XXL, a także spodnie XXL. Poza będącym ciągle w sprzedaży katalogiem produktów panie mogą także oczekiwać propozycji na wybrane pory roku. Jeżeli internautka chce być na bieżąco w tym, na co może się decydować, to może zapisać się do newslettera, w takiej sytuacji na pewno niczego nie przegapi.

Klientki z Gdyni mogą też zrobić zakupy w sklepie stacjonarnym w Gdyni, aczkolwiek firma najbardziej rozpoznawalna jest ze sprzedaży wysyłkowej. Szeroki dobór produktów, zrobionych z doskonałych jakościowo tkanin sprawi, że panie robiące zakupy w Ewex24 odzież damska XXL nie tylko będą perfekcyjnie się prezentowały, ale również abstrahując od okoliczności, będą czuły się komfortowo. Do zakupów w podanym sklepie motywuje też to, że są to ubrania pochodzące w dużej części od krajowych producentów.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Czytaj całość

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Organizowanie integracyjnej imprezy – jak zabrać się za to

Avatar photo

Opublikowano

data

Prowadzenie swojego biznesu to nie jedynie tabelki w Excelu z kosztami i sprzedażą. Każdy biznes przede wszystkim jest oparty na pracownikach, jacy przez swoją ciężką pracę przyczyniają się do zysków firmy. Aktualnie swoich pracowników motywować można na różne sposoby, na przykład przez różnego rodzaju karty benefitowe, ubezpieczenia na życie czy też medyczne pakiety. Ale nie warto zapominać również o integracyjnych imprezach, które przecież mają na celu nie tylko dobre bawienie się. Nie mniej ważna będzie ich rola związana z poprawą komunikacji w firmie albo zwiększenie motywacji i kreatywności. Z tego też powodu cały czas imprezy integracyjne są bardzo popularne, i są organizowane bardzo chętnie przez wiele firm. Jednak aby tego typu impreza rzeczywiście mogła się udać, to trzeba przy jej przygotowaniu zwrócić swoją uwagę na parę ważnych spraw.

Pierwszą rzeczą jest kwestia tego, kto się taką organizacją zajmie. Rzecz jasna można samemu to zrobić, jeżeli będzie się miało dobrą załogę to raczej nie będzie z tym większych problemów. Często do organizacji jest też wynajmowana jakaś sprawdzona firma eventowa. Rozpoczęcie współpracy z taką firmą ma tę istotną zaletę, że zajmuje się ona na co dzień takimi zleceniami, i dysponuje w tym dużym doświadczeniem. Tym sposobem nie tylko sama organizacja pójdzie sprawniej, lecz również pojawią się zapewne pomysły i rozwiązania, na jakie pracownicy firmy mogliby nie wpaść.

Dużo w temacie organizowania takich imprez dowiedzieć się można na przykład na stronie internetowej www.everal.pl/imprezy-integracyjne/, warto na nią zajrzeć jeśli ktoś interesował się będzie tą tematyką. Podejmując decyzję o takim wydarzeniu przede wszystkim należy rozpocząć od określenia celu imprezy i jej charakteru. Obowiązkowo należy ocenić również dobrze swoje finansowe możliwości, zwłaszcza jeśli planowany będzie wyjazd z noclegami, warto na przykład może być zastanowić się nad sponsorami. Niezwykle istotne też będzie odpowiednie zaplanowanie wszystkiego, tak aby w trakcie wydarzenie nie wymknęło się spod kontroli.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Czytaj całość

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Jakie zalety posiada konopny olej cbd

Avatar photo

Opublikowano

data

Charakterystyczne listki konopi prawie każdemu będą się kojarzyć z marihuaną, która posiada psychoaktywne właściwości i jest w naszym kraju nielegalna. Lecz konopie dysponują różnymi obliczami, i poza tymi niedozwolonymi są również odmiany, których uprawa jest dopuszczalna.

W szczególności to dotyczy konopi siewnych, nie zawierających w sobie zabronionego THC, a mają za to sporą ilość związku zwanego CBD. Od pewnego czasu zainteresowanie tą substancją mocno rośnie, ponieważ wykazuje ona liczne właściwości zdrowotne. Jeszcze jakiś czas temu nasze przepisy nie pozwalały używać olejków zawierających wyłącznie CBD, lecz szczęśliwie jakiś czas temu uległo to zmianie. W rzeczywistości w konopiach występuje ponad sto kannabinoidów, z których duża część jedynie w ilości śladowej. Ten organiczny związek przede wszystkim nie wykazuje psychoaktywnego działania, z tego też powodu dopuszczony został do dystrybucji. Lecz sprawdza się za to dobrze podczas leczenia rozmaitych chorób, cały czas trwają także badania odkrywające kolejne możliwości wykorzystania.

Te zalety konopi od dawna są znane, medycyna naturalna korzysta bowiem z powodzeniem z leczniczego działania tej rośliny. Olej konopny cbd wykazuje działanie rozkurczowe, przeciwbólowe i przeciwzapalne. Wpływa w pozytywny sposób na działanie wielu ważnych narządów, między innymi też na układ krążenia i serce. Często stosowany też jest w chorobach nowotworowych, jako związek chroniący przed wzrostem komórek rakowych, jak też wspomagająco przykładowo przy chemioterapii. W sprzedaży w ostatnim czasie pojawiło się dużo różnych produktów zrobionych z konopi, z tego też powodu najlepiej sięgać po wyłącznie takie, jakie będą pochodzić z pewnego źródła.

Jeżeli ktoś zamierza kupić naprawdę dobry olejek, to powinien odwiedzić jakiś polecany https://dobreziolko.com, na przykład taki jak https://dobreziolko.com. Istotne przy tym będzie, żeby produkty sprzedawane przez taki sklep posiadały dużą zawartość związku CBD, a także były wytworzone sposobami gwarantującymi wysoką jakość i dużą czystość.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Czytaj całość

Polecane