Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Ustalenia współpracy z firmą Avon

Zbudowany w łatwy sposób kwestionariusz zgłoszeniowy dla pań, które zamierzają zostać konsultantkami Avonu udostępniony jest na witrynie online i za jego pośrednictwem rzeczywiście prędko można znajdywać się w szeregach firmy i rozwinąć po następnych etapach kariery zawodowej. Po udzieleniu formularza do 24 godzin porozmawia z daną osobą specjalista, który odpowie na wszystkie pytania oraz objaśni, na czym polega relacja zawodowa z firmą. Kolejno, dostaje się za pośrednictwem poczty nieodpłatny katalog.

Praca konsultantki polega głównie na wzbudzaniu motywacji u konsumentek do kupna wyrobów zaprezentowanej marki. Zarobki konsultantki zależne są od faktu, jakie będzie miała faktyczne wyniki ze sprzedaży. Już po rejestracja avon każda konsultantka otrzyma opiekuna, jaki pomaga jej stawiać pierwsze kroki i jest dla niej wsparciem w sprzedaży. Osoby, które będą mieć bardzo dobre efekty ze sprzedaży mogą zostać liderami sprzedaży. W takiej sytuacji budują swój zespół i mogą liczyć na znacznie więcej atutów. Szczegółowy opis tego, co można pozyskać, umieszczony jest na witrynie internetowej firmy.

Do zalet wynikających z bycia konsultantką zaliczają się: otrzymywanie korzystnych zniżek oraz prezentów z programu na start, udział w programie punktowym zbieraj punkty i wygrywaj nagrody, wyróżnienia oraz podarunki dla wiodących konsultantek, bezpłatne szkolenia, bony na produkty kosmetyczne, darmowe warsztaty makijażu, możliwość przesunięcia w czasie daty zapłaty za wyroby kosmetyczne do trzech tygodni, wgląd w katalogi z dwukampanijnym wyprzedzeniem, możliwość kupna najnowszych wyrobów szybciej niż inni klienci, propozycje wyprzedażowe do pięćdziesięciu procent w niższej cenie, budowanie nowych relacji, szansa rozwoju jako lider sprzedaży, składanie zamówień w dowolnym momencie i na dowolną kwotę. Pewne pozostaje to, że zainteresowane panie, które na to się decydują wiele zyskają. Można to bezzwłocznie zobaczyć.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić...

Dodaj komentarz